Markenhage team

Danny Boots: d.boots@markenhage.nl

Vestigingsdirecteur Markenhage

 

Teamleiders Markenhage:

Mw. M. Goezinne: m.goezinne@markenhage.nl

Teamleider team 1 (leerjaar 1)

Dhr. K. Stoffelen: k.stoffelen@markenhage.nl

Teamleider team 2 (Mavo2 & Havo 2)

Mw. A. Hartog: a.hartog@markenhage.nl

Teamleider team 3 (Mavo 3 en Mavo 4)

Mw. E. Huisman: e.huisman@markenhage.nl

Teamleider team 4 (Vwo 2, Vwo 3 en Havo 3)

Dhr. M. v. d. Steenoven: m.v.d.steenoven@markenhage.nl

Teamleider team 5 (Havo 4 en Vwo 4)

Mw. A. Lucassen: a.lucassen@markenhage.nl

Teamleider team 6 (Havo 5, Vwo 5 en Vwo 6)

De directie van de Campus:

Caroline Klein: c.klein@markenhage.nl

Rector 

Roland Joosen: r.joosen@markenhage.nl

Conrector financiën & beheer

Danny Boots: d.boots@markenhage.nl

Vestigingsdirecteur Markenhage

Femke Wareman: f.wareman@michaelcollege.nl

Vestigingsdirecteur Michaël College

Rudy Schipperen: r.schipperen@orionlyceum.nl         

Vestigingsdirecteur Orion lyceum