Markenhage team

Mevr. C. Klein, rector

c.klein@decampus.nl

Dhr. Joosen, conrector interne organisatie

r.joosen@decampus.nl

Mevr. F. Wareman, conrector personeel

f.wareman@decampus.nl

Dhr. Q. Veldhuis, conrector onderwijs

q.veldhuis@decampus.nl

Dhr. K. Stoffelen, teamleider team 1 (leerjaar 1)

k.stoffelen@markenhage.nl

Dhr. C. van Vuuren, teamleider team 2 (Mavo 2 & Havo 2)

C.v.vuuren@markenhage.nl 

Mevr. A. Hartog, teamleider team 3 (Mavo 3 & Mavo 4)

a.hartog@markenhage.nl

Mevr. E. Huisman, teamleider team 4 (Vwo 2, Vwo 3 & Havo 3)

e.huisman@Markenhage.nl

Dhr. M. v.d. Steenoven, teamleider  team 5 (Havo 4 & Vwo 4)

m.v.d.steenoven@markenhage.nl

Mevr. A. Lucassen, teamleider team 6 (Havo 5 en 6, Vwo 6)

a.lucassen@markenhage.nl